Genel

AMONYAKSIZ SAÇ BOYASINDA GERÇEK DEVRİM! 24K ALTIN

Amonyaksız saç boyasında gerçek devrim 2014 yılında Türkiye pazarında Oro therapy 24K ile yaşandı. Bugüne kadar hiçbir profesyonel saç boyası Oro therapy 24K kadar sevilmedi ve onun kadar çok taklit edilmedi. Oro therapy 24K hayatımıza girdiği günden beri, amonyaksız saç boyasında oyunun kuralı çok değişti.

 

Amonyaksız saç boyalarının ilk pazara girmesi, daha sağlıklı saç boyası kullanılması gereksinimi ile ortaya çıktı. Alerji, astım, cilt hastalıkları, artan kanser hastalığı ve sonrasında ki saç boyama ihtiyaçları ya da hamilelik dönemlerinde ki ihtiyaçları karşılıyorlardı. Beyaz kapama güçleri ve pigment yapıları genellikle düşük olduğundan bir saç boyasının gerçek ihtiyacını karşılamakta zorlandıkları için genellikle daha az beyazı olanlar ya da dönemsel ihtiyacı olanların tercihine göre kullanılırdı. Amonyaksız saç boyalarının beyaz kapatma ihtiyacına göre, amonyaklı boyalara göre kullanımı daha azdı.

 

Oro therapy 24K amonyaksız saç boyasında bir devrim yarattı. Diğer amonyaksız boyalardan farklı olarak, en yoğun, inatçı beyazları bile tam kapatması, yarattığı harika renkleri ve içerisinde barındırdığı sağlık konforu ile hem kadınların hem de profesyonel kuaförlerin tercih sebebi oldu. Oro therapy 24K gerçek bir teknoloji ve lüks markası olarak saç dünyasında ki liderliğini koruyor. Oro Therapy 24K  saçlara canlılık, sağlık ve parlaklık  kazandırmak  adına  her zaman en iyisini isteyen  kadınlar için tasarlandı.

 

 

Altının geçmişten günümüze kadar gelen gücünden esinlenerek 24 Ayar mikroaktif Altın parçacıklarıyla zenginleştirilen ve her saç tipi için üretilen Oro Therapy 24K markası Fanola laboratuvarlarında geliştirilmiştir. Altın’ın gücü sayesinde saçlarda maksimum fayda elde edilir. Oro therapy 24K, amonyaksız bir saç boyası olarak beyaz kapatma gücü ve renklerinin güçlü olmasının dışında, içeriğindeki altın sayesinde son derece sağlıklı bir boyama işlemi vaat ediyor.  İçeriğinde ki altın sadece, saçlara pırıltı sağlamıyor. Altın, tarih boyunca birçok hastalığın tedavisinde kullanılmış mucizevi bir element olduğunu unutmamak gerekiyor.

Kleopatra’ nın güzelliği için altın elementini kullandığı ritüelleri saymakla bitmez. Sonrasında da, tarih boyunca savaşlara sebep olan Altın, hem güzellikte, hem de tıpta sıkça kullanıldığını görüyoruz.

 

Oro therapy 24K içerisinde ki Altın mikropartikülleri sayesinde, saç bakımında ve boyasında saça etkileri;

  • Altın tarih boyunca kullanılmış, en etkili anti-aging ‘dir. Hücre yenileme özelliği son derece yüksek bir elementtir. Saç boyama esnasında, ya da bakımlarında saça bakım yapma özelliğine sahiptir.
  • Altın, hipo –alerjiktir. Alerjik reaksiyonu olan, cilt sorunları olan kişiler için yanma-kaşıntı problemi olan kişiler için, saç boyama işlemini sağlıklı bir konfora çeviriyor.
  • Altın, sebum dengesini sağlayama özelliğine sahip olduğundan bakım serilerinde yağlı, kuru, kepekli serileri yoktur.
  • Altın, saç derisine temas ettiğinde, temas ettiği bölgede ki, kan dolaşımını hızlandırır, dökülmeyi önler.

 

 

Oro therapy 24K markası, Fanola laboratuvarlarında GN-T (Gold Nano-Technology) ile üretilmiştir. 24 ayar Altın, Anti-Aging etkisiyle saça parlaklık ve nefes kesen bir güzellik katar.

 

Oro therapy 24K saç boyası ve bakımları 24 ayar Mikroaktif altın partikülleri içerir ve koloidal (jelatinimsi) yapısı sayesinde kalıcı çözümler sunar. Bu partiküller küçük yapıları sayesinde saçtan akıp gitmediği gibi saçı da ağırlaştırmaz.

 

Oro therapy 24K amonyaksız saç boyası dünyasında daha etkili ve göz alıcı renkler amonyak içermediği için saça ve cilde zarar vermeden, beyazları etkili bir şekilde kapatırken, saça daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

 

Maksimum beyaz kapama özelliği ile saça muhteşem bir parlaklık, yumuşaklık, nem kazandırır. Saçı korur ve yeniler. Hassas ciltli kullanıcılar için uygundur. Oro therapy 24K ile bir kez saçınıza doğru bir boya uygulaması yapıldığında, diğer amonyaklı ve amonyaksız boyalardan çok farklı olduğunu hissedeceksiniz.

 

ALTIN, KERATİN, ARGAN YAĞI’ nın büyülü buluşması ile özellikle içinde ki 24 Ayar Altın Mikropartikülleriyle kalıcı bir çözüm sağlar ve mikro pigmentler sayesinde daha etkili bir boyama sunar.

Oro therapy 24K ile boyanan saçlarda renk çok daha uzun süreli saçta kalır.

İçeriğindeki Argan Yağı boyama sonrasında saça mükemmel bir yumuşaklık ve nem kazandırır.  Keratin, boyama esnasında saçı yeniden yapılandırır ve güçlendirir.

Amonyak içermediği için altın partikülleri saça tutunur ve boyanın kalitesi ve saçta kalıcılığı artar.

 

Oro therapy 24K markası, 2014 yılından beri içerisindeki Altın ihtişamı ile profesyonel salonlarda en iyisini isteyen kadınlar ile buluşuyor. Ancak burada da önemli bir uyarı  yapmadan geçemeyeceğim, bu markanın taklitlerinden sakınmak gerekiyor.

Oro therapy 24K  son derece uzun bir Ar-ge çalışmasının ve büyük bir yatırımın sonucudur. Logosunu benzeterek, sloganlarını kullanarak içeriklerinin aynı olmasını bekleyemeyiz.

 

Sağlıklı günler dileklerimle,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir