Genel

FANOLA İLE 2021 YILI SAÇ TRENDLERİ …

KAHVERENGİ İLE RANDEVUMUZ VAR…

 

Moda ile saç arasındaki ayrılmaz bağı mercek altına alıyoruz. Dijital olarak yapılan moda haftalarının sonunda 2021 saç trendleri de ortaya çıkmış oldu.

 

Tabiatı kıskandıran tüm toprak renkleri kahveden, yeşile, günbatımı turuncularından, mutluluğun sembolü pembeye kadar yeni nesil renklendirme teknikleri ile bir tuval gibi, canlı ve bakımlı halleriyle saçlarımızda.

 

 

 

2021 ‘de saç ve saç rengi trendlerini belirleyen geçmişte olduğu gibi moda otoriteleri değil, değişen yaşam koşulları ve getirdiği yeni öncelikler ile kadınların tercihi oldu. Bu yıl tüm renk trendlerinin ortak noktası sadelik ve doğallık. İster koyu kahverengi ister çikolata kahvesi ister kahveden turuncuya uzanan renk seremonisini barındıran tonlar olsun, saçlar sade ama aristokrat, lüks, gösterişli ve bakımlı görünmelidir.

 

 

2021 saç rengi trendi tahminleri için New York’taki moda haftasında ki renk uzmanları, 2021 için esmerlerin yılı olacağı konusunda hemfikirler. Sıcak tonlardan, küllü tonlara, daha soğuk tonlara doğru geniş bir yelpazede yöneleceğini tahmin ediyor. 2021’de kahve renginin tüm tonları güçlenmeye devam edecek ve bu akım zarif bir şekilde büyüyecek. Dünyada ki stilistlerin ortak görüşü “2021 havalı esmerlerin yılı” olacağı yönünde.

Zor bir yılın ardından kadınlar hayatlarına renk katmak da istiyor ve bunun harmanlamasıyla karşımıza renk seçimleriyle kadınlar daha fazla cesurlaşıyor.

Kahverengi saçlarda, cesur bakır yansımaları, kırmızıları ve toprak paletinin içinde ki pembe ve yeşillerin yansıması olan balayejlara inanılmaz yeni formlar katmaya başlıyor. Bu  saç dünyasında derin ve boyutsal bir güncelleme olarak karşımıza çıkıyor.

Kahverenginin gölgeler ile birleşiminin 2021’de yükselen trend olmasının en güçlü sebeplerinden biri de permaların güçlü bir şekilde geri dönmesi ve uzunca bir süre kıvırcık saçları her yerde görecek olmamız. Kahverengi tonları bukleleri daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlarken, gölgeler de bukleler arasında kaybolmayacağı için renkler daha görünür ve derin olacaktır.

 

2021 yaz aylarına doğru ise yeni sezona geçerken güçlü ve düz renkler şimdiden atölyelerde çalışılmaya başladı.

 

Tabii burada trendleri yakalarken, bu renkleri saçımıza uygulayacağımız saç boyası markası en önemli noktalardan biri. Mükemmel bir değişim ve esmerlik için Fanola saç boyası harika alternatifler sunuyor. Fanola saç boyası sınırsız renk seçeneği ile yansıma renkleri tüm detayları değişim isteyen kadınlar için hazırladı. Kahverenginin, sıcaktan-soğuk tonlarına, küllü renklerden bakırın her tonuna kadar uzanan muhteşem alternatifleri sadece deneyimlemeyi bekliyor. Fanola saç boyasının DNA ‘sı moda yaratmak üzerine kurgulandığını ana tonlarda sunduğu 3 farklı alternatif ile başka hiçbir boyada bulamayacağınız bir konforu yakalıyorsunuz. Fanola saç boyası, natürel, sıcak ve soğuk olmak üzere üç konseptte kullanıcılarına sunuyor.

 

 

Unutulmamalıdır ki, her kadının kahverengisi farklıdır. Sıcak, natürel ya da soğuk kahverengi ve tonları Fanola saç boyası ile değişim daha kolay.  Kahverengi paletindeki tüm tonlar için, uygulamasında rengin parlaklığı ve saçın sağlıklı görünümü rengin görünürlüğü açısından son derece önemlidir.

Gerçekte trend ne olursa olsun, saç genel sağlığımızın bir sembolüdür. Saç sağlıklı, canlı ve parlak görünüyorsa, rengi ne olursa olsun trenddir. Fanola saç boyası sadece trend renkleri yaratmanın dışında, içeriğinde ki Gingo-Biloba bitkisi sayesinde, saç dostu bir boyadır. İçeriğinde ki Gingo-Biloba sayesinde saç ve saç derisinde etkili nemlendirme sayesinde trendleri ve sağlığı buluşturuyor. Aynı zamanda Fanola markasının, kimyasal işlemler için geliştirdiği FiberFix sayesinde, saç bağlarını kuvvetlendirip, olası yıpranmalara karşı saçı koruyor.

Fanola markası, saç boyası ve bakımları ile baştan sona renk trendlerini yakalarken, bakım ve şekillendirme serisi ile bir bütün yaratıyor.

Unutulmamalıdır ki “Göz alıcı bir renge sahip olmak istiyorsanız, saçın ve renginin her zaman parlak ve sağlıklı görünmesi gerekir.  Fanola markası, saç boyası, bakımları, FiberFix koruma sağlayıcısı ile saçta hangi mucizelerin yapabileceğinin sınırlarını zorlamamıza olanak tanıyor, bu da kadının her zamankinden daha cesur renk seçeneklerini ve köklü değişimleri tercih edebileceği anlamına geliyor.

 

Sağlıklı ve bol renkli günleri dilerim…

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir