Genel

BU BENİM SARIŞINIM !

Sarı saç tutkusu, SARIŞINLIK kadınlar tarafından dünyanın en çok arzu edilen saç renklerinden biridir. Moda ne olursa olsun, tüm zamanların en sevilen saç renginin sarı olduğu tartışılmaz. Birçok renk kadınlar tarafından kendilerine yakışıp, yakışmayacağı konuşulurken, sarı saç hiç tartışmasız kabul görüyor.

 

 

Sarışınlığın cazibesi M.Ö. yıllarda bile değişmiyor. Romalılarda, saçlarını sarıya boyamak soyluluk işareti kabul edilmiş, sonra tüm dünya bu temsilin peşinden koşmuştur. Saç boyasının bulunmadığı bu dönemlerde sarı saçlara sahip olmak için, kadınlar neredeyse hayatlarını tehlikeye atacak uygulamaları bile göze aldıkları rivayetler arasındadır.

 

16. yüzyılda Avrupa’da soylu kadınlar, saç renklerini açmak için, başlarına sürdükleri bir karışımla gün ortasında saatlerce güneşte otururken şiddetli burun kanamaları geçiriyorlardı, ama sarı tutkusundan asla vazgeçmiyorlardı.

Marilyn Monroe Etkisi

Çağdaş yaşamın şekillendiği 18.yüzyılda bulunan saç boyaları ve saç açma işlemi yapan ürünler çıkmaya başladığında, yine tüm Avrupa’da kadın ve erkek için sarı saçın soyluluk temsili altın çağlarını yaşamaya başladı. Yüzyıllar geçse de sarı saçın cazibesi hiç eskimiyordu, 1945’ler de sarı saç Marilyn Monroe ile artık cazibeli ve güzel kadının temsili haline gelmişti.

 

Takvimler 2021 ‘i gösterirken, sarı saç cazibesinden ve edinilme arzusundan hiçbir şey kaybetmedi. Tabii artık sarı saçlara sahip olmak çok da kolay. Özellikle son yıllarda Fanola & No Yellow konsepti ile sağlıklı ve göz alıcı sarı saçlara çok kolay sahip olmanın önünü açtı. Harika bir sarı saça sahip olmak için önce güvenilir bir Fanola Kuaför salonu bulmak artık yeterli. Sokaklar, sarı saçlar ile dolu. Ancak, bu saçlara dikkatlice baktığınızda, açma işleminin yarım bırakıldığını, saçta istenmeyen dore ve turuncuların olduğunu ve günlük halinde son derece yıpranmış görüntüye sahip olduğu da kaçınılmaz.

 

 

“Sarı Saçlara Adanmış” Bir Ürün

 

Cazibeli bir sarı saça sahip olmak için, Fanola markası No Yellow konseptini “Sarı Saçlara Adanmış” bir ürün grubu olarak çıkardı. Saf, mutlak ve mükemmel sarışınlar elde etmek için eksiksiz bir ürün yelpazesi sunuyor. Fanola -No Yellow yüksek açma gücüne sahip 9 ton açıcısı ile koyu saçlar için harika bir çözüm yaratıyor. Fanola No Yellow Color  ise boyalı saçları yıpratmadan boya ile açıyor. No Yellow Color ile açma işlemlerine açıcı kullanmadan yapılmasına olanak sağlıyor. Fanola No Yellow şampuan ve No Yellow Köpük tartışmasız son yılların en sevilen ürünü oldu. İstenmeyen sarıları sadece bir yıkama işlemi sırasında kusursuz hale getiriyor.

 

 

 

 

Fanola – No Yellow konseptinde ki tüm ürünler, cazibeli bir sarı saça sahip olmak için hayatımızın artık ayrılmaz bir parçası. İstenmeyen sarı yansımaları nötralize eden fonksiyonel bir pigment olan özel EXTRA VIOLET PIGMENT sayesinde, No Yellow kusursuz sarışınların yaratılması ve bakımı için olmazsa olmazdır. Sarı saçların elde edilmesi ve bakımı en zor renk olduğunu unutmamak gerekiyor. Saçlar sürekli olarak, dış etkileşimleri saç sağlığı ile ilgili somatik bir tepki uyandıran bir dizi dış faktöre maruz kalır. Sıcaklık, nem, hava kirliliği, güneş vb. Bu faktörler tüm sarı saçları daha fazla etkiler, çünkü zaten kırılgan ve hassastır.

Bugün sarı saçların her zaman sağlıklı kalması için, Fanola -No Yellow ailesine sarı saçları 360 derece koruyan üç yeni ürün katıldı.

 

Sarı Saçları 360 Derece Koruyan 3 Yeni Ürün

 

NO YELLOW -THERMO-PROTECTIVE CREAM (ISIDAN KORUYUCU KREM) ile Saçı 230 dereceye kadar korur. Saçlara fön, pres vb. işlemlerden önce sürülmesi oluşacak tüm kırılmalara karşı saçı korur.Ayını zamanda , açma işlemlerinin  yıpratıcı etkileri önler ve kırıkları onarır . Saçları yumuşak ve parlak bir dokuya kavuşturur.

 

NO-YELLOW 2PHASE LOSYON

Diğer bir sorun ise, sarı saçlar günlük faktörlerden kirlenme eğilimindedir. Kabarma ve nemsizliği önler. Zor taranan saçları açar ve nemlendirir .İstenmeyen sarı yansımaları en aza indirir.

 

SHELD MIST (KİRLENME KARŞITI ) Duman, hava kirliliği  ve diğer harici agresif bileşenler  ve dış ajanlara karşı koruma sağlar.  Saçları hassas bir koku ile sarar.

Eşsiz ve saçta kalan uzun ömürlü parfümü ile büyülüyor.

 

Fanola -No Yellow ailesi sarılara adanmış serisi ile en cazibeli sarı saçlar Fanola salonlarında olduğunu unutmamak gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir