Genel

RENKLİ SAÇLAR – FANOLA FREE PAİNT SERİSİ

Renkli saç denildiği zaman genellikle, marjinalizm sembolü, depresyon sonucu ya da genç neslin yaptıracağı saçlar algılanırdı. Saçlar ve saç renkleri tüm zamanlar içinde, bir sembol olarak kullanıldı. Bazen soyluluk, bazen başkaldırı, bazen depresyon. Ancak bu kadar anlam yüklenen saçlarımızda ki hareketler artık gayet özgür.

 

Son dönemlerde tüm yaş ve meslek gruplarında renkli saçların tercih edildiği görülmeye başladı. Sürekli sözünü ettiğimiz değişim, dönüşüm moda ve saç dünyasında köklü değişimlere yol açtı. Artık saç kestirmek, renkli saçlar yapmak bir tepki hareketi olmanın çok ötesinde. Değişen yaşam alışkanlığı, farklı renkleri tam da hayatımızın ortasına koydu. Saç artık gerçek bir iletişim aracı hem kimliğimizin hem kişisel hem de sosyal hayata yansımasıdır.

 

Peki renkli saçlar kimlere yakışır?

 

Renkli saçlar, saçlarda renkli uygulamalar, hayatı seven herkese yakışır! Herkesin enerjisini sevdiği bir rengi vardır. Ve herkesi mutlu edecek  saçlarda bir renk dokunuşu mutlaka vardır. Kadınlar saçlarında yapılan köklü değişimlerin, onları iyi hissettirdiğini ve sosyal hayatta diğerlerinin onları tamamen farklı gördüğünde ve «doğru tarzı « yakaladıklarında özgüvenlerini nasıl arttırdığını anlatırlar.

 

Hayatı son bir yıldır Covid ile yaşamaya göre endekslediğimiz zaman diliminde, modayı artık kadınlar yaratıyor. Artık güç tüketicinin elinde.  Ve görünen, artık canımızın istediği gibi görüneceğimiz bir zaman tüneline giriyoruz.

 

Doğada her şey zaten inanılmaz bir şekilde tasarlanmış. Renklerin insanları rahatlatan etkisi, verdiği mutluluk yadsınamaz. Olağanüstü renkler, dokular, efektler, kendini ifade etme fırsatları sunmanın ve motivasyonun anahtarıdır.

 

Saç rengini moda ve aksesuar olarak gören herkes için, her zaman modaya uygun olmak isteyenler için, renkli saçlar artık güçlü bir aksesuar. Yeni nesil, renkli saç uygulamalarında sadece tek renge boyanan saçların çok ötesinde harika uygulamalar mevcut.

 

Renkli saç uygulamalarında, gelenekselliği ve modernliği bir araya getiriyor. Naturel zeminlerde beklenmedik renkli uygulamalar, harika sonuçlar yaratıyor.

 

Renkli saçlarda, sezonun parlayan yıldızı Aloe Vera ve Mercan gibi naturel  tonlarda doğal gölgeler belirgin bir şekilde karakterlere göre incelikli bir fark katıyor.

Ayrıca, siyah ya da kahverengi tonlarda bile renkli uygulamaların yansımaları yer buluyor.

 

Bir Ressamın Tuvalinde ki Renklerin Yansıması

 

 

Renkli saçlar için, artık bir ressam tuvalinde ki renklerin yansıması yaşanıyor. Renkli saçlarda Kırmızılar da sezona damgasını vuruyor.  Kırmızılarda grimsi, tozlu bir his veren tonlar /yansımalar bu renk ailesini daha çok kullanılabilen ve pastel hale getiriyor.  Ve saçlarda yeni ombre rengi olarak yer alıyor. Bu tip uygulamalar moda- ileri yaşam tarzlarıyla uyumlu, kırmızı tonları özleyen kadın ve erkek tüketiciler için tasarlanmıştır.

Derinlik, yumuşak ve puslu bir şekilde ortaya çıkan yansımalar yaratıyor. Renkli saçları da her yaş ve meslek grubu, sosyal statüsü geniş bir kitleye ulaşmasını kolaylaştırıyor.

 

Renkli saçlarda olağanüstü ve yeni nesil trendlerin yapılabilmesi için, her zaman olduğu gibi profesyonel bir kuaför seçimi şart. Fanola salonları her uygulamada olduğu gibi, renkli saç uygulamalarında her zaman öndedir.

 

Kuaför salonlarında yeni dönemde daha az vakit geçirmek isteyenler için Fanola boyalarında işlem süreleri de kısaltıldı. Renkli saç uygulamalarında yeni çıkarttığı  Fanola Free Paint serisi ile artık sadece 5 dakika da güvenli işlem süresi ile hızlı ve göz alıcı değişimler vaat ediyor.

Fanola Free Paint ile renkli saçlar dünyasında bir devrim yaratıyor. Amonyaksız ve Vegan olan Free Pait serisinin formülünde ki direct pigmentler sayesinde bekleme süresi sadece 5 dakika!!! Yarattığı renkler ise, gelecekteki renk trendlerini  bir ressam gibi paletindeki mükemmel renk karışımını bulmak için yaratılmış.

 

Renklerin canlılığı ve doğallığı ise bu harika 5 dakikalık deneyimi sonunda yaşıyoruz. Ayrıca içeriğin de ki Babassu Yağı sayesinde saçı yeniden yapılandırır ve nemlendirirken, içeriğinde ki gül yağları sayesinde de canlılık, parlaklık ve elastikiyetini yeniden kazandırır.

 

Renkli saçların, yeniden saçlarda dizayn edilmesini deneyimlemek için Fanola Free Paint serisi kaçırılmayacak bir deneyim.

 

Renkli saçların dünyası, yenilenen hayatlarımıza atacağımız bir imzadır.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir